TREND: PALM TREES EVERYWHERE

July 18, 2016


Trend palmových potisků nás prostě baví! Při každém pohledu na něj máme alespoň na chvíli pocit, že jsme se ocitly v exotických krajinách a jediné, co nám dělá vrásky na čele je rozhodování, jestli si dát Pina Coladu nebo Mojito. Tenhle vzor sice není pro každého a milovnicím minimalismu asi nic říkat nebude, ale když to s ním nepřeženete, uděláte spoustu parády. Jak palmy hrdě nosit a nevypadat přitom jako palmová plantáž?

 

  • Mějte na paměti, že pracujete s výrazným vzorem a pokud se zrovna nechystáte na fashion week, rozhodně se ho nesnažte přebít dalším, podobně výrazným vzorem.
  • Pokud si přesto na mixování vzorů troufáte, vybírejte jemné a menší vzory (tenké proužky budou fungovat skvěle).
  • Zbytek outfitu ponechte v tlumených barvách – černá, bílá, nebo béžová palmám sluší.
  • Líbí se vám tenhle trend, ale netroufáte si na větší plochy? Oblékněte ho alespoň na doplňcích, i malá kabelka s palmami vás myšlenkami přenese na exotický ostrov.
  • Co si budeme povídat, rozhodně to není trend na několik sezon dopředu, přestože se pravidelně v létě vrací. Neutrácejte za takové kousky horentní sumy, parádu uděláte i s oblečením z běžných řetězců a nebudete si příští rok rvát vlasy, když místo palem pofrčí jahody.
  • A jestli vás tenhle vzor na běžné nošení neužije, pořiďte si s ním alespoň plavky. I u bazénů totiž můžete vypadat nesmírně vtipně!:)

 

A nebo si prostě vyjeďte za tou exotikou, kde budete mít palmy na každém kroku. Mějte se krásně! xoxo


 
	@Pinterest

@Pinterest

Get the look

Tags: , , , , , , , , ,
0 Comments
Category: Inspo