WANTED

April 08, 2015


Klasická bílá košile patří do základů šatníku. My o tom přednášíme, klademe to na srdce našim kurzistkám i klientkám. Říkáme, že by měla být z kvalitního materiálu, perfektního střihu, s dlouhým rukávem a bez všemožných „vychytávek“. Vypadá totiž skvěle, unosíte jí do práce, ale klidně i na rande. S pouzdrovou sukní a lodičkami budete za elegantní dámu, v boyfriend jeans zase za stylovou ikonu.

 

Já jsem udělala průvan v šatníku a výsledek je takový, že vlastním celkem NULA bílých košil. A nutně teď nejakou potřebuji. Nechystám se jí nosit v business stylu, ale s džínovými šortkami. Mám ideální představu: volnější střih, dlouhý rukáv (budu nosit ohrnutý) a délka alespoň do půl zadku. Casual, jednoduché, přitom taaaak sexy.

 

M.  


Get the look

Tags: , , , , ,
5 Comments
Category: Shopping

Kate April 08, 2015 12:18 pm
Klasickou bílou košili hledám už léta, je téměř nadlidský úkol sehnat nějakou bez "vychytávek", buď je upnutá, nebo z hnusného materiálu nebo s cool malým límečkem a nebo prostě jen nesedí, atd. atd. tak snad přece jen někdy...
reply
Terez April 08, 2015 12:18 pm
Taky jsem sháněla nějakou casual košili a stejnou jsem kupovala v Háemku za tři stovky, je to koncept Everyday :) Je lehce průsvitná a opravdu hodně volná, normálně nosím 38, ale tuhle jsem si musela koupit ve 34 :))
reply
tatana April 08, 2015 05:19 pm
Bílá košile a boyfriend jeans - nádhera! Jaký je Váš názor na věk stylové ikony, která takhle může vyjít. Štíhlá jsem, ale dvacet už mi dávno není. Děkuji
reply
Škola stylu BACKSTAGE April 08, 2015 05:24 pm
Táňo, tohle kombinaci můžeš nosit do 50. Po padesátce už vyměň roztrhané džíny za "umírněnější" variantu bez děr ;-)
Karin April 09, 2015 11:46 am
Bílou košili sháním už asi 3 roky, mám velká prsa, užší pas, široké boky, ještě jsem bohužel nenašla střih co by mi seděl :/ a když už náhodu sedí, tak je košile průhledná a nebo z mačkavého materiálu. Snad se jednou dočkám a seženu tu pravou pro mě :)
reply

+ Add your comment