WHAT WE LOVE

October 16, 2014


1. NELLY     2. OPI     3. TOPSHOP     4. RIVER ISLAND     5. ASOS     6. NET-A-PORTER     7. ZARA     8. SHEINSIDE

 

Nad některými outfity se prostě nelze nepozastavit. A podobně jako již pár předchozích, i o tenhle se s vámi musíme podělit. Ty barvy, ty materiály, ten spěch a jisté napětí...ach. Elina Halimi, umělecká ředitelka Kabuki, má pro podobné a barevně výrazné kombinace až neuvěřitelně velký cit. Málokterý outfit, v němž je spatřena, postrádá nějaký dominantní prvek nebo kousek, který by vás hned nepraštil do očí (v dobrém samozřejmě :)).

 

Opomeneme - li sandálky, máme tu skvělou fotodefinici tohoto podzimu:

  • kůže
  • velký vlněný kabát - župan
  • barva drahých kamenů - smaragdově zelená
  • výšivky, kamínky, detaily

 

Tento odstín zelené, podobně jako béžová, navíc ve spojení s červeným lakem na nehty, vypadá výborně, působí velmi elegantním a luxusním vzhledem. A s těmi správnými doplňky máte na světě jednoduchý a elegantní outfit. V něm bude radost vyrazit do kanceláře nebo na oběd s přáteli, nemyslíte?

 

P.S.: Holé nohy schovat! Sandálky vyměňte třeba za kotníčkové semišové boty na podpatku.  

 

There are some outfits which simply require some pondering. And similarly as with a couple of other s before, this is one we have to share with you. The colours, the materials..the rush and a certain degree of tension...aaah. Elina Halimi, the art director of Kabuki has an incredible feeling for similar colourful combinations. Few outfits which she has been seen wearing was found to lack some kind of dominant element or item which would really grab your attention (in a good way, of course :)).

 

If we leave out the sandals, we have ourselves a great photo-definition of this fall:
- leather
- large wool coat
- emerald green rocks
- embroidery, rocks, details

 

This shade of green, just like beige, especially in combination with red nail polish, looks amazing and gives off an elegant and luxurious final look. And with the right accessories, it's a simple but feminine and elegant outfit.

 

PS. Hide your bare legs! Switch the sandals for ankle high suede shoes with a heel.


Tags: stitek, , , , , , , , , , , , , , ,
1 Comment
Category: How to

Elle October 16, 2014 01:42 pm
Moje oblíbená zelená <3 krásné
reply

+ Add your comment