WISH LIST: THE PERFECT LEATHER JACKET

June 26, 2015


THE Perfect Black Leather Jacket – BLK DNM (via SHOPBOP)

 

Existuje pár kousků, které tvoří základ šatníku každé ženy. A je jedno, jestli jí je 15 nebo 50. Kožená bunda je jedním z nich. Jenže jak už to u těchle "základů" bývá, musí být naprosto PERFEKTNÍ. Protože vám musí vydržet napříč časem, sezónami i trendy. To znamená, že musí mít střih, který vám dokonale sedí, musí být z opravdu kvalitního materiálu a vzhledově co nejklasičtější (protože klasika nikdy neomrzí). Najít všechno tohle dohromady dá někdy pořádnou fušku a zabere to dost času. A co si budeme nalhávat, tyhle dokonalé kousky stojí o poznání víc peněz, než ty běžné trendy kousky, které máte jen na jeden půlrok, než vás začnou rozčilovat.

 

A přesně takhle já jsem po pár letech konečně našla tu NEJLEPŠÍ koženou bundu ever. Krásná měkká kůže, skvělý střih, správná délka a navíc ty úplně klasické malé detaily, které dělají dokonalý celek. Pásek na bocích, šikmé zapínání, prošívání na ramenou... klasický křivák jak vyšitý. Samozřejmě mé nadšení o poznání kleslo, když jsem zjistila cenu :-( 

 

Tak jsem zodpovědně sedla ke kalkulačce, spočítala, co jsem ušetřila letos za dovolenou (nebudu bydlet v hotelu, ale u kamarádky doma a letenky jsem pořídila u smartwings za zlomek původní ceny). Rozpočítala cenu bundy versus počet dní, kdy jí budu příštích 5 let mít pravděpodobně na sobě a vyšla mi cena 20 korun. Pamatuju si, že jsem naposledy takhle rozpočítávala "skutečnou cenu" chanelky :-)  A zcela upřímně, ani po letech nelituju jediného eura, které jsem za ní utratila!

 

Tak až se budete příště rozhodovat, jestli si koupíte 3 "průměrné věci" nebo 1 dokonalou, víte, jak na to. Teď mi jen držte palce, ať mi dorazí správná velikost :-)  Krásný upočítaný den, xo Alena.

 

P.S.: K tomuhle nákupu jsem přistupovala opravdu zodpovědně. Ještě před konečným rozhodnutím jsem hledala, jak přesně tenhle model sluší ostatním, s čím ho kombinují, jak vypadá z různých úhlů... a našla jsem tolik fotek, až jsem se zarazila, jak to, že jí už dávno nemám v šatníku :-)

 


 
	A má jí i tahle madam... Ale co nadělám, svět není perfektní ;-)

	 

	 

	 

A má jí i tahle madam... Ale co nadělám, svět není perfektní ;-)

 

 

 

 
	 

	 

	pics: Modern Legacy, Victoria Törnegren, Fashion Landscape, Pinterest

	 

	 

 

 

pics: Modern Legacy, Victoria Törnegren, Fashion Landscape, Pinterest

 

 

Get the look

Tags: , , , , , , , , , , ,
6 Comments
Category: Shopping

morella June 26, 2015 09:33 am
je krásná, bez debat, jasný must have kousek, tečka :)
reply
Nelina June 26, 2015 09:33 am
Veľmi túžim po tomto kúsku do šatníka... Neviem sa odhadnúť - možno námet pre budúce XXL posty - čo obezitky a L-jacket?
reply
Radka June 26, 2015 09:33 am
Krásná! A ten citát je naprosto perfektní.
reply
Petule June 26, 2015 03:24 pm
paráda! Díky Alenko, teď jí taky děsně nutně potřebuju :-))))) Každopádně Tobě bude slušet určitě, to je jasná věc.
reply
Janina June 26, 2015 03:48 pm
Mám ráda takovéhle počty :) Vychází to správně, že jí budeš nosit cca jednou za 3 dny?
reply
Škola stylu BACKSTAGE June 26, 2015 03:55 pm
Jani, počítala jsem cca 1x týdně :-) Jasně, že to nebude vycházet přesně, v pařáku jí nosit nebudu. Ale od září jí nesvlíknu :-)

+ Add your comment