WORKSHOP MÓDNÍHO MARKETINGU & PR SE BLÍŽÍ

May 30, 2016


Chcete pracovat v módě, znát úplně každého, mít telefon neustále přilepený k uchu, kontrolovat maily i ze spaní a ještě stíhat chodit na večírky a pořád se usmívat? V tom případě je pro vás nejlepší práce v marketingu a PR. Jak se k takové práci dostat a jak v ní zazářit? Tak to vás naučíme na WORKSHOPU MÓDNÍHO MARKETINGU A PR.

 

Naučíte se sestavit komplexní marketingový plán, prozkoumáte nejznámější módní značky od začátku až do konce, abyste pochopili marketingové a PR strategie. Uslyšíte rozdíl mezi spoluprácemi se světovými společnostmi a lokálními značkami. Ale nebudete jen poslouchat. Sami si vyzkoušíte vyrobit dokonalou pozvánku na akci, tiskovou zprávu, kterou si bude chtít přečíst úplně každý, pochopíte, že dělat monitoring neznamená jen listovat časopisy, zkrátka čeká vás toho až dost :-)

 

Celým workshopem vás provede hlavní lektorka Tereza Michovská, MBA, která pracovala v časopise Elle a nyní působí jako marketingový a PR poradce pro módní značky. Jejím největším klientem je světoznámá značka Tiffany & Co. Jako hosta si přizvala ředitelku módy časopisu Harper's Bazaar, Lucku Janotovou. Obě dvě vám prozradí o zákulisí módních značek a jejich strategiích to, co nikde jinde nemůžete zjistit!

 

Na workshop se můžete přihlásit úplně jednoduše, stačí, když kliknete SEM. Workshop proběhne v SOBOTU 11. června, od 11.00 do 19.00. Tereza, Lucka i celý Backstage tým už se na vás těší!

 

pics: Noirelle

 

 


Tags:
0 Comments
Category: News