YOU CAN LEAVE YOUR HAT ON

April 29, 2016


Jestli někdy budete mít náladu chtít poutat zaručenou pozornost, vezměte si na sebe.... klobouk. Tak obyčejná věc, která ještě před pár desítkami let patřila neodmyslitelně ke každodenním outfitům tehdejších žen, v současnosti působí, jako byste si na hlavu daly odjištěnou bombu :-)  Ještě pořád mě zaráží, jak obrovský přelom nastal v oblékání u žen. Umíte si představit, že by ve 30' letech žena vyrazila do práce v plátěných teniskách? Teď v nich chodí všechny a nikdo se nad tím nepozastavuje. Zato z klobouku se stalo pozdvižení. Já se zkrátka narodila o pár dekád později, než jsem původně měla!

 

Soukromé okénko: nic nového :-)  Každý den v bazénu, lišej z chlóru stále beze změny, po skoro 4 měsíční pauze mě od příštího týdne opět čeká pravidelný tenisový trénink a udělala jsem plány na léto. Takže vyrazím někam se svýma Backstage holkama (ale pšššt, bude to pro ně překvapení) a když všechno dobře dopadne, v červenci budu mít pro vás tolik krásných fotek, že to až hezké nebude :-)

 

Všem vám přeju krásný víkend a držte mi palce na sobotu, kdy poprvé uvidím naše nové kurzisty! Já se na ně vždycky těším, jak malý dítě :-) Xo, vaše pozdě narozená Alena

 


 
	Faux Leather Trousers – MANGO (HERE)

	Coat – ZARA (old)

	Blouse – MANGO (HERE)

	Hat – FWSS

	Bag – BALENCIAGA

	Shoes – ZARA

	Necklace – HOUSE OF HARLOW (HERE)

	Rings – H&M

	 

Faux Leather Trousers – MANGO (HERE)

Coat – ZARA (old)

Blouse – MANGO (HERE)

Hat – FWSS

Bag – BALENCIAGA

Shoes – ZARA

Necklace – HOUSE OF HARLOW (HERE)

Rings – H&M

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , ,
18 Comments
Category: Outfit

Daniela April 29, 2016 08:48 am
Ta Alenka to je ale kočka! :)) Fakt ti to moc sekne. Super styl :)
reply
Anonym April 29, 2016 09:19 am
Moc Ti to slusi :) ten kloboucek je paradni...ja jsem taky "klobouckova" a mam radost, ze posledni dobou je vidam na damach stale casteji... :) myslim, ze kazdy model to povznese zase o dekadu vys.
reply
Karol April 29, 2016 10:22 am
Uz asi milion let shanim bily klobouk a nikde nic,aby teda nestal 5000 Kc. Kde se da koupit tento popripade jine tipy? Diky moc :-).
reply
Anonym April 29, 2016 11:05 am
Do pasu v pohodě, ale od pasu to už lichotivé není. Domnívám se, že kožené kalhoty by od určité velikosti neměli vyrábět, protože pak to vypadá přesně takhle.
reply
Škola stylu BACKSTAGE April 29, 2016 11:16 am
Paní Ivo, co my bychom si bez vás počaly, kdybychom vás neměly! Netušily bychom, že jsme tlusté, bezejmenné šmudly, bez vkusu i stylu, že děláme špatně svou práci... zkrátka, měly bychom jen krásné prosluněné dny plné euforie, pozitivní energie a dobré nálady. Děkujeme vám, že nás tak pečlivě a pravidelně držíte nohama na zemi :-DDD
Jana B. April 29, 2016 11:34 am
Mohu potvrdit, že klobouk dělá zázraky. Když mám klobouk kouká na mě 90% co kolem projdou což je cca o 88% víc než když ho nemám:) Alenko můžeš mi doporučit nějakou tenisovou školu. Chystám se po 37letech tenis opášit:) (hrávala jsem ho od 5 do 8 let)
reply
Škola stylu BACKSTAGE April 29, 2016 04:16 pm
Jani, já mám osobního trenéra (trénuje na kurtech u Pražského hradu). Jestli chceš, moc ráda ti na něj dám číslo. Pošli mi mail a já ti vše napíšu. A až dostatečně natrénuju, tak tě vyzvu na přátelský match ;-))
Lucie April 29, 2016 11:41 am
Naprosto ÚŽASNÉ !!!!! Alenko, jste pro mne velkou inspirací. Moc Vám chci poděkovat za MAGAZÍN CITY PARK JIHLAVA :) Mimořádně vadné vyjadřování některých anonymních "čtenářek" je až udivující. Díky moc za Vaši skvělou práci :) Lucie z Jihlavy
reply
Škola stylu BACKSTAGE April 29, 2016 04:14 pm
Luciiiii, strašně děkujeme za zmínku o jihlavském magazínu! Byla to naše premiéra. A doufáme, že ho budeme pro CPJ na podzim znovu vyrábět = že se tedy konečně poznáme osobně!!
Leona April 29, 2016 12:12 pm
Alča bez ponožek hihi Alenko moc děkuji za všechny hadérky, jste pro mě veliká inspirace!!!
reply
Maca Čierna April 29, 2016 12:22 pm
Uzasna! <3 :-)
reply
Klára April 29, 2016 04:01 pm
Tak tentokrát mám svou příspěvkovou premiéru,protože prostě jinak nemůžu!Ačkoliv Alena rozhodně nepotřebuje "obhájce",musím reagovat!Překvapuje mě ignorantství lidí,kteří ještě nepochopili,že svoboda slova není zelenou na semaforu urážek!Kritika je dar,ale pouze v případě,že je relevantní a prezentována se zachováním slušných mravů.Nebo snad běžně své spoluobčany napadáte slovem i písmem?Když vás pozve někdo k sobě domů,hned v předsíni mu zkritizujete výběr dlažby a vzorek tapety?Předpokládám že ne!Tedy prosím,pakliže máte skutečně nutkání podělit se o svůj názor,čiňte tak prosím,se zachováním určité noblesy,která se k ženě,sledující módní a společenské trendy hodí!Jinak Vás má milá nezachrání ani kalhoty velikosti XS...Omlouvám se Alenko,ale tak moc Vám to v poslední době sluší,že jsem si to nemohla nechat pro sebe!Děkuji za každodenní inspiraci a přísun skvělé nálady!
reply
Škola stylu BACKSTAGE April 29, 2016 04:13 pm
Má milá Klárko, vždycky mi dělá trochu problém odepisovat na "pochvalné a zastávající se" komentáře, protože mám pocit, že mi to nepřísluší. Ale vám musím poděkovat nejen za váš čas, ale především za trefně zvolená slova. Váš vzkaz je totiž všeobecně platný a jeho význam odhaluje to nejzákladnější a nejjednodušší – obyčejnou lidskou slušnost. Moc si toho vážím a děkuju vám! Alena
Eva H. April 30, 2016 09:56 pm
Milá Kláro,hezky jste to napsala.Milá Alenko, moc Ti to sluší .
reply
Alena May 01, 2016 11:25 am
No nevím, fotku jsem si prohlédla pečlivě, ale nic hrozného od pasu dolů, ať se dívám, jak se dívám, prostě nevidím. A to i přesto, že fotografie, jak známo přidává kila. Vidím, jen hezkou ženskou v kožených kalhotech. Tenhle klobouk vám mimořádně sluší!
reply
Škola stylu BACKSTAGE May 01, 2016 02:30 pm
Ali, musíš se dívat pořádně, očima paní Ivy z Olomouce! :DDD Ale vážně, děkuju moc, jsi zlatá! :)
Eliška May 02, 2016 02:57 pm
Jé, já si myslela, že v Praze nikoho klobouk nepřekvapí, že je to "problém" jen malých měst. Koukám, že jsem se pěkně spletla. :))) Já klobouky miluju, a když mám ještě "bad hair day", tak je miluju dvojnásob. :))) Co se týká komentáře Alenky postavy, tak by měla paní nebo slečna, také poslat svou fotku, ať jsou podmínky vyrovnané. Ale to už chce sakra kuráž, kterou paní určitě nemá. Alenko, sluší Vám to moc. A kouká se na Vás tisíckrát lépe, než na některé modelky s nepřítomným výrazem a pochybami jestli jde o ženu nebo o muže. :) Krásný den. Eliška www.ellasharlota.blogspot.cz
reply
Keyla May 05, 2016 04:14 am
Stydím se za paní Ivu z Olomouce. Holky, jste pro tolik lidí inspiraci, každá druhá by chtěla být na vašem místě, třeba já. :-D Alenko, moc sluší :-)
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment