YOUTUBE INSPO #1

March 30, 2016


V dnešní urychlené době jsou internet a sociální sítě tím nejdostupnějším, nejrychlejším a mnohdy nejlepším zdrojem inspirace. Fashion blogerky sledujeme samozřejmě denně, úžasné instagramové účty taky, co nás ale v poslední době opravdu baví jsou youtuberky s vytříbeným vkusem. Kromě toho, že se na ně krásně kouká, vypneme mozky od neustálého čtení a ještě se procvičujeme v angličtině.

 

Být youtuberkou není úplně jednoduché, musíte mít příjemný hlas, neplácat páté přes deváté, mít spoustu času, nápadů a hlavně umět stříhat videa. Když se tohle všechno skloubí dohromady, máte našlápnuto na slušnou kariéru. Tyhle holky se chopily příležitosti a svůj koníček proměnily v práci. Tady máte první várku těch, které nás baví nejvíc.

 

Máte své oblíbené youtuberky? A znáte nějakou českou, která stojí za to?

 

P.S. S myšlenkou videí už nějaký ten pátek koketujeme i my, jen se k tomu pořád nemůžeme odhodlat. Co myslíte, máme se do youtube rybníčku taky ponořit?:)

 

Sammi Maria – potetovaná Londýňanka, která mixuje svět beauty a fashion, má ty nejroztomilejší psy  (a přítele), svou vlastní módní značku a hlavně vytříbený vkus. 

 

Chriselle Lim – stylistka, která založila v roce 2011 svůj vlastní youtube kanál. Natáčí návodná videa, DIY, beauty videa, má neskutečně příjemný hlas a dokonce už je maminkou. Obrovská inspirace pro všechny ženy!

 

The Persian Babe – krásná farmaceutička, která miluju módu a líčení. Barbara má perské kořeny a žensky tvarovanou postavu, za kterou se rozhodně nestydí. 

 

Cocobeautea - další exotická kráska, která není tak profláknutá, její videa ale rozhodně stojí za shlédnutí. Má ráda minimalismus, neutrální barvy a její videa nepostrádají vtip.

 

 

 


Tags: , , , , , , ,
1 Comment
Category: Inspo

Katy March 30, 2016 07:34 pm
Jůů ty jsou boží, konečně někdo kdo netočí nesmyslná videa dobrá jen na prokrastinaci (y). A jestli si najdete čas na točení videí, budu vás obdivovat ještě víc ;)))
reply

+ Add your comment