BLUE WRAP DRESS

Ještě než se rozepíšu, tak se musím předem omluvit za sníženou kvalitu obrazu, chyba není na vašem přijímači. Tyhle fotky totiž vznikaly romanticky při západu slunce, ovšem Kevin netuší, jak se nastavuje clona, takže všechno bylo zahalené do oranžové tmy. Proto jsem každý obrázek v podstatě rekonstruovala v kompu jako nějakou starou daguerrotypii (čti dagerotipie).  Mladší ročníky se naučí něco nového a cimrmanologové vědí 🙂 . Jenže ty šaty jsou tak krásné a já byla už tak pěkně opálená, že to mě i jemu snad prominete.

 

Jediné, co mi trochu kazí vzpomínku na tenhle magický večer, byla venkovní teplota 45 °C. Proto mám vlasy tak epesně přilepené na čele a na krku, to se prostě nedalo. Jenže znáte mě, kdybych si měla vybrat mezi lyžovačkou ve Špindlu a extrémním vedrem u moře, tak ty lyže dobrovolně přerazím o první sloupek. Já vím, Alex, v tomhle se nikdy neshodneme ;-).

 

Když už mluvím o těch vedrech a drahouškovi Kevinovi, tak mám pro vás ještě správné znění tajenky z minulého vydání! Velká novina je, že jsme se na naše roční výročí rozhodli, že tak časté a tak dlouhé odloučení nezvládame, takže se od srpna Kevin stěhuje za mnou do Prahy. Sice pořád bude střídavě každý měsíc trávit v částech zeměkoule, kam normální člověk nepáchne a zachraňovat nám životy. Ale dobu, kdy má volno, bude trávit celou se mnou. Konečně budeme moct spolu cestovat a dokonce se těší i na prohlídky českých luhů a hájů! A já se těším, že na přišroubování poličky už nebudu muset volat svému tatínkovi (tatínek se taky moc těší, haha).

 

Co vám budu vyprávět, je to pro mě obrovská změna. Včera se mě zrovna naše Anička zeptala, kdy jsem naposledy bydlela s chlapem :-). Musela jsem dlouho přemýšlet a spočítala to na 6 let. Snad proto mi to odloučení každý druhý měsíc zas až tak nevadí. Nevím totiž, jestli bych po tak dlouhé době vlka samotáře ze soužití 24/7 nezešílela.

Byt už máme vybraný a vy se připravte na začátku srpna na spoustu stěhovacích instastories. Protože stěhovat moje věci z minulého bytu, jeho věci z Dubaje a k tomu ještě další jeho věci z Londýna, a to všechno v dvojjazyčné verzi, to zní jako velká zábava.

 

A abych nezapomněla ještě něco k outfitu. Už určitě dávno víte, že zavinovací střih šatů je můj nejoblíbenější. Za prvé dělá velké… hrudník :-). Za druhé z postavy vykouzlí tvar přesýpacích hodin (a všechny moje drahé kurzistky už ví, že to je ideální tvar ženského těla, který se mimochodem dost líbí chlapům, takže zavinovačky je nutnost v šatníku každé nezadané dívky/ženy!). A za třetí ta světlá barva je vítaná změna v mém temném šatníku. Na léto, na opálené kůži, nevynikne žádná jiná barva líp. Takže jestli ještě váháte, přestaňte s tím a když nám začaly ty slevy, honem si nějaké pořiďte. Už na prvním rande uvidíte, že jsem měla pravdu ;-). A kdyby Kevin uměl trochu česky, určitě by potvrdil, že šaty zafungovaly i na našem x-tém rande…

Krásný den zalitý sluncem, protože je to prostě nádhera. I přesto, že se lepí vlasy na čelo a stehno na stehno :-D.

Xo, Vaše

 

 

Dress – NEW LOOK

Pumps – NINE WEST

Bag – GUCCI

Mimochodem, už je konečně k sehnání ta moje vysněná sametová, ale zase je vyprodaná tahle světle růžová 🙁 .

Ale tuhle barvu mají aspoň v téhle malé variantě a ta je za prvé levnější a za druhé moc rozkošná!

Bracelet (ankle & wrist) – NEW LOOK

 

 

 

KOMENTÁŘE +

 1. Bára says:

  Páni Alenko, to ti moc přeji, to vypadá jako skutečná happy end :-))) A prosím jen o info, jak se dělá to, že v takových teplotách vypadáš takhle? U mě jakmile překročí teplota 30stupnů hrozí, že mi explodujou mé nateklé nohy a nemám kapacitu vůbec na nic kreativního :-)))

 2. Veronika Hrochova says:

  To je fakt dream come true.

 3. Veronika says:

  Jee, tak to muselo přijít Tak Vám přeji, ať se na sebe stále tak těšíte, i i když se uvidíte častěji ❤️ A šaty Ti moc sluší!

 4. Markéta says:

  Nádherný šaty, a jak ti sluší!
  A fotky jsou krásný, rekonstrukce proběhla asi dost úspěšně (s daguerrotypií jsem zavzpomínala na státnice a s článkem zase na to dubajský vedro dva týdny zpět :D)

 5. Marcela Čierna says:

  Ta prazdna cesta je super! 🙂 fotky, saty, opalenie, vlasy a ihlicky jedna basen. 🙂 no a k novinke velmi gratulujem. 🙂 😉

 6. Peťule says:

  Alenko, já to věděla!!! to mě přesně napadlo: Ha, von se stěhuje do Prahy! tak super, přeju aby vše proběhlo hladce a se zábavou a ať se jeden druhému neomrzíte ještě hooodně dlouho. myslím, že si na ta pravidelná večerní objetí nějak zvykneš :-))) ad outfit: ty světlé barvy se mi na tobě líbí, i když černá je černá :_) na tyhle šaty jsem tu čekala, od tý doby, co se objevili na IG, a čekala odkud jsou :_)

 7. Natalie says:

  takže dubajské večery na plovárně Podolí….nezní špatně 🙂 Neee, Alen, jsem moc ráda, i když s tím soužitím – to je teda odvážná změna. Jsem na tom podobně a po svých zkušenostech se nějak nemůžu přesvědčit, jestli tohle chci. Pokaždé se nad tím hluboce zamyslím…a pokaždé mi vyjde, že spíš ne 🙂 Už bych se lekala, když někoho potkám na chodbě 🙂

 8. Judita says:

  Alen, souhlasím s Natálii (shora), šatky OK, černá Ti ale sluší mnoooohem více, a v novém vztahu Ti přeji jen to nej…. a pak také Panbůh s Tebou :-), vím o čem mluvím ………………….. Krásný víkend J.

  • Alen says:

   Děkuju! Ale černá strašně zestaršuje 😉 Každopádně, neboj, od podzimu v ní budu zase navlečená a sundám ji až v dubnu, takže si černočernou Alenu užijete ještě dost a dost 😀

 9. Zu.Jiru says:

  OMG, pohádkový příběh, nový pejsek a lááááska na Vltavě… a byt bude s kamerovým systémem, se zbraněmi v šatně a bodyguardem před dvěřmi. 🙂 Moc gratuluji a držím pěsti!!

 10. Veverka says:

  Poprvé jsem narazila na váš blog, vypadá na zajímavé a na naše poměry neobvyklé příběhy, hned jdu na další články. Umíte se pěkně sladit, navíc velmi fandím květovaným šatům, v létě to je pro mě první volba, když počasí dá. Například dnešek je pro mě v duchu abstraktních květin v šatech, které mám teprve týden https://www.blancheporte.cz/saty-s-potiskem-3107.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

chci vědět, co mám dneska vědět ;-)

Tomu neuvěříte!

Nejsem žádná Jolanda, ale na každý den v měsíci pro vás mám jednu větu, která sedne jako p*** na hrnec. 

NEJLEPŠÍ SLEVOVÉ KÓDY

tohle nosím

TOHLE UŽÍVÁM

TÍMHLE FOTÍM

01

02

03

Co patří do základů šatníku, kde to přesně sehnat (a nepřijít při tom na buben).

*Ano, chci zůstat na mailing listu a mít všechno z první ruky.

Základy šatníku pro všechny boss babes

Artboard 3

TOHLE NUTNĚ POTŘEBUJU

na stránkách mé Školy stylu. Jsem Alenka Šafratová a jen s maturitou a nekonečnou energií jsem pracovala jako stylistka na volné noze, módní redaktorka v Ženě
a život a ředitelka módy v Elle. Teď, s dvacetiletou praxí, učím ženy, jak najít svůj styl v oblékání i v životě. 

O MNĚ

BLOG

PODCAST

KONTAKT

PRONÁJEM

ODEBÍRAT EMAILY

SPOLUPRÁCE

KURZY

jste tady správně!

MOJE MILÉ,

@skolastylu

ZÁKONNÁ UJEDNÁNÍ

|

práva vyhrazena

|

© škola stylu 2020