BEAUTY TIP: JAK SE ZBAVIT PUPÍNKŮ PŘES NOC


Jak asi víte, v poslední době jsem přeborník ve zdolávání pupenců, které mi raší jako houby po dešti. Příčinu vím (vsuvka: choďte pravidelně k zubaři!), jen ty následky mě dovádějí k šílenství.

Protože už jsem vyzkoušela snad úplně všechno, můžu se s vámi s klidným svědomím podělit o 4 věci, které opravdu fungují! Jen upozorňuju, že to jsou “rychlé” řešení na všechny ty fujtajbly, které čas od času vyraší přes noc a vy netušíte, kde se vzaly. Rozhodně tím nevyřešíte akné, které vás dlouhodobě trápí.

Na to jednoznačně doporučuju najít si kosmetický salón Dermalogica a nechat si vypracovat plán na uzdravení. Radím vám to z vlastní zkušenosti! Před třema lety jsem měla pleť v tak dezolátním stavu, že jsem to už chtěla vzdát. Kosmetička z Dermalogicy mi udělala kompletní “fitness plán” pro můj obličej a za půl roku jsem vypadala líp, než kdy předtím.

To jsou ty zázraky!

Maska Fizz Mask od Dermalogica

Emulze Breakout Clearing Booster od Dermalogica

Vodička s jílem Drying Lotion od Mario Badescu

Neviditelné nálepky od Balea (z dm drogerie)Fizz masku si dávám, když jde do tuhého. Kromě toho, že “dezinfikuje” obličej, tak ještě čistí černé tečky a ty já vážně nesnáším 🙂 Jen upozorňuju, trochu smrdí. Ale to tyhle beďaro věci vlastně všechny. Je to krém, který si nanesete na celý obličej a během pár sekund začně maska pěnit a dělat svou práci. Trochu to svědí, ale nehrabejte si na obličej, nechte jí, ať dělá, co umí 🙂

Breakout Clearing Booster by se tak hezky dal přeložit jako zrychlený čistič beďarů. Nejdřív jsem si ho dávala na celý obličej, ale pak jsem byla dost vysušená. Takže teď ďubkám jen na postižená místa.

Jílová vodička Drying Lotion je super vynález! Ten růžový jíl (upozorňuju, že netuším, co to je, jen to prostě vypadá, jako jíl), se vatovou tyčinkou nanáší na pupínky a přísahám, do rána je pupenec pryč!

Teda, když si ho předtím nestihnete roznípat 🙂 . V tom případě samozřejmě zmizí pupenec, ale kůže zůstane rozdrápaná. Proto vám (i sobě!) kladu na srdce, nenípejte!

Samolepky z déemka skvěle fungují na ty malé “zmetky”, které cítíte, jak se klubou, ale ještě nejsou vidět. Stačí nalepit přímo na ohrožené místo a ráno máte pokoj. Je to skvělá prevence právě ve chvíli, kdy už víte, že se na obličeji něco děje, ale katastrofa ještě nepropukla.

Jak jsem psala na začátku, tohle jsou vychytávky pro ty z vás, kterým se občas pleť zblázní a vzpomene si na pubertu. Jakmile máte dlouhodobě problémy s akné, nespoléhejte se na tuhle rychlou pomoc a začněte úplně z gruntu.

Mějte nádherný den bez pupínků. A jestli máte své tajné tipy (ne, zubní pastu nepočítám 🙂 ), podělte se se mnou, i s ostatními!

Xo vaše

Tohle není sponzorovaný post, jen moje vlastní zkušenosti, o které se s vámi s radostí podělím.

KOMENTÁŘE +

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

chci vědět, co mám dneska vědět ;-)

Tomu neuvěříte!

Nejsem žádná Jolanda, ale na každý den v měsíci pro vás mám jednu větu, která sedne jako p*** na hrnec. 

NEJLEPŠÍ SLEVOVÉ KÓDY

tohle nosím

TOHLE UŽÍVÁM

TÍMHLE FOTÍM

01

02

03

Co patří do základů šatníku, kde to přesně sehnat (a nepřijít při tom na buben).

*Ano, chci zůstat na mailing listu a mít všechno z první ruky.

Základy šatníku pro všechny boss babes

Artboard 3

TOHLE NUTNĚ POTŘEBUJU

na stránkách mé Školy stylu. Jsem Alenka Šafratová a jen s maturitou a nekonečnou energií jsem pracovala jako stylistka na volné noze, módní redaktorka v Ženě
a život a ředitelka módy v Elle. Teď, s dvacetiletou praxí, učím ženy, jak najít svůj styl v oblékání i v životě. 

O MNĚ

BLOG

PODCAST

KONTAKT

PRONÁJEM

ODEBÍRAT EMAILY

SPOLUPRÁCE

KURZY

jste tady správně!

MOJI MILÍ,

@skolastylu

ZÁKONNÁ UJEDNÁNÍ

|

práva vyhrazena

|

© škola stylu 2020