Artboard 3

Seznamte se:
sypký kolagen
Oslo Skin Lab

SLEVOVÝ KÓD JEN PRO VÁS!

Jestli si taky myslíte, že starat se o vrásky stačí ve chvíli, kdy se objeví, musím vás ihned vyvézt z omylu. Ale nic si nevyčítejte, měla jsem to úplně stejně, proto vám rozumím... a pomůžu.

CHCI SE PODÍVAT NA NABÍDKU

A 60% slevu s kódem ALENKA60

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Představte si, že pečujete o pleť zvenku i zevnitř zároveň. Že vám po 8 týdnech ubydou vrásky. Že máte zdravější vlasy. Že se vám vyhlazuje celulitida. A to všechno jen díky jedinému pytlíčku sypkého kolagenu denně. Zní to příliš fantasticky? Tak čtěte dál!

Kolagen je bílkovina, která se v našem těle vyskytuje přirozeně, ale od 25. roku věku se její tvorba výrazně snižuje. Proto ty zatrolené vrásky! Proto máte ve 40 letech obtisknutý polštář ještě několik hodin po opuštění postele :-) 

Samozřejmě, že je super používat pečující krémy, které kolagen obsahují. Jenže ten se dostává na kůži pouze v místech, které jste daným krémem ošetřily. Hydrolyzovaný kolagen (rozložený na peptidy) se dokáže dostat do vaší kůže přesně tam, kam má (všude!). Takový kolagen nenajdete ani v potravinách, ani v kosmetických přípravcích.

Proč jsem se do toho pustila?

Kdo z vás mě zná delší dobu, tak ví, že se netajím tím, jak jsem se o svou pleť NEstarala do svých 40. let. Odličovala jsem se spíš nikdy, než někdy a můj životní styl měl k tomu zdravému hodně daleko. 

Netrápily mě ani tak vrásky, ale spíš to, že moje pleť byla úplně šedivá a plná šupinek. Kdykoli jsem si nanesla make-up, vypadala jsem jako popraskaný renesanční obraz. A přitom jsem tak toužila po té zdravé rozzářené pleti.

Za posledních pět let se snažím dohnat, co se dá. Začala jsem používat ty nejlepší kosmetické přípravky, odličuju se konečně tak, jak se odličovat má (je to docela věda, to vám povím) a hlavně, rozhodla jsem se, že zkusím kolagenový prášek The Solution od norské firmy Oslo Skin Lab, schválně, jestli dokáže, co slibuje. 

Než jsem se do experimentu pustila, nechala jsem si udělat scan obličeje, abych věděla, kolik mé pleti doopravdy je. Výsledek mi vyrazil dech – můj obličej byl o 11 let starší, než by měl!*


* A jak dopadlo kontrolní měření po 4 měsících užívání the solution se dozvíte ve videu 

Jak funguje sypký kolagen?

Sypký kolagen The Solution je živočišného původu. Ráda bych vám řekla, jestli je pro vaše tělo lepší hovězí nebo rybí kolagen, ale já jsem rybí nikdy nezkoušela. Všechny výsledky, které vám předkládám (a kterých si na mě všímáte i vy!), jsou zásluhou Oslo Skin Lab kolagenu.

Existuje spoustu typů kolagenu. Na pružnost pokožky potřebujete kolagen typu I. a to je právě tenhle.

V pytlíčku je 2,5 gramů 100% kolagenu. Takže nemusíte řešit, jaké množství v přípravku je. Prostě všechno, co tam je, je čistý kolagen :-)

Kromě vlasů se mi výrazně zlepšila i kvalita nehtů, ale toto tvrzení je jen moje osobní zkušenost. OSL na to neprováděla studie, takže to tvrdím jen já (a já vám nelžu).


Všechny další informace najdete v sekci otázky a odpovědi na stránkách www.osloskinlab.cz

Jak si můžete sypký kolagen The Solution objednat:

Jednorázově (na jeden měsíc, bez slevy)

Nebo na základě členství, kdy ode mě dostanete 60% slevy na první balení a 30% slevy na všechna další balení

Členství můžete KDYKOLI bez jakýchkoli závazků ukončit

V jednom balení je 28 pytlíčků sypkého kolagenu a týden před dobráním vám pokaždé přijde poštou nová zásilka s fakturou

Nic neplatíte předemChcete začít pečovat o svou pleť zvenku i zevnitř? Ulehčím vám rozhodnutí a dám vám SLEVU 60%

ALENKA60

Kód zadáváte do políčka "slevový kód" v prvním kroku objednávky a sleva se vám odečte z celkové ceny.