PROČ JE NÁVŠTĚVA KOSMETIKY (aspoň jednou za čas) TAK DŮLEŽITÁ?

Kosmetička z teplického salonu Babor se jmenuje Lenka a je to jedna z nejmilejších bytostí, kterou jsem poznala. Děkuji, Leni!!!


Já vím, já vím… pořád vám vtloukám do hlavy, že se o sebe musíte starat, protože když to neuděláte vy samy, nikdo jiný to za vás neudělá. A je lepší začít zavčasu, než to horko těžko dohánět po čtyřicítce!

Vezměte si příklad ze mě! Do svých 40 let jsem se neodličovala. Do toho kouřím, miluju slunce… Takže moje pleť vypadala jako šedivá šupinatá zrůdnost z východoněmeckého hororu.

DVA ROKY opravdu tvrdé odborné práce zabralo, než jsem pleť dala do kupy. Začala se správně odličovat (jestli jste nečetly článek, tak TADY), pravidelně přidávat kolagen (důvody v článku TADY) a používat krémy s ochranným faktorem proti UVA a UVB záření.

Proto ze zkušenosti doslova na vlastní kůži vám můžu kázat o tom, že pečovat o sebe není ztráta času nebo marnivost!!! Jestli nechcete ve 40 vypadat na hezkých 60, zkuste pro sebe aspoň někdy něco udělat. A návštěva kosmetického salónu je nezbytnost a už dávno ne jen předražený luxus!

Nejdůležitější je, uvědomit si, že i když vám někdo doporučuje super krém, tak pro vás rozhodně nemusí mít takový užitek, jako pro dotyčnou. Každá pleť je jiná a každá potřebuje specifickou péči. Jasně, že některé produkty fungují přes celé spektrum typů pleti. Ale máte-li jakékoli, byť sebemenší, problémy, jednoznačně skočte do “kosmeťáku” 🙂 Tam na vás mrknou odborníci a přesně doporučí věci, ze kterých získáte co nejvíc benefitů.

V novém videu se můžete mrknout, jak teď vypadá nejen procedúra samotná, ale i prostředí salónů. Co já si pamatuju, naposledy se chodilo na kosmetiku do Hygie a po revoluci do předělané kočárkárny 😀


Ještě jednou musím poděkovat holčičkám z Baboru, které nejen, že pracují s dokonalou značkou, ale samy jsou dokonalé. Tak nádherně jsem se cítila fakt snad jen u nich!

Takže kdybyste zatoužily po stejné zkušenosti, vyberte si nejbližší salón BABOR na cz.babor.com a běžte si vyčistit obličej… i hlavu. Poděkujete mi později 😉

Mějte se nádherně a dejte mi vědět, jestli jste někdy na podobném ošetření byly!


xo, Vaše

KOMENTÁŘE +

 1. Pavla Rádlová says:

  Alenko opět skvělý článek, ty to prostě umíš 🙂 Hned bych se nechala takhle pěkně hýčkat, akorát co jsem kde kdy byla, tak jsem odcházela neodpočatá, s červeným a mastným obličejem 😀 A něco jako masáž obličeje? Tak o tom si můžů tady u nás nechat jen zdát 😀

 2. Nikol says:

  Ahojky, po tvych clancich mam hned naladu se vsude objednavat a nakupovat..:D ale potrebovala bych poradit, jednou jsem byla u nejake (asi zacinajici) kosmeticky a ona mi bodala necim do tvari a od te doby mam takove cervene pupinky (nekdy viditelne vic, nekdy min..)..nevis co by na to mohlo zabrat?

  • Alen says:

   Nikolko, to vypadá, že ti píchala milie (ty malinké bílé tečky, které se musí propíchnout, jinak se nedají odstranit). Ale hned v pondělí volám Leničce do Babor salónu, co s tím. Určitě bude vědět, jak to vyřešit a pomoct ti!!

 3. Lucia says:

  Budem mat o 2 mesiace 50 a chodim uz asi 2 roky na hydrafacial, predtym som chodila raz za cas na kozmetiku, ale tymto pravidelnym osetrenim + oslo kolagenom a hyaluronovou maskou raz do tyzdna doma som docielila, ze mi hadaju nieco okolo 40. Velmi sa z toho tesim , sama vidim rozdiel a myslim ze kazda jedna zena by mala pravidelne absolvovat kozmetiku, nechat sa rozmaznavat a nelutovat ani peniaze co za to dame. Je to investicia do nasho sebavedomia. Mam uzasnu kozmeticku co je tiez dolezite, aby vedela poradit.

 4. Jana Pokorná says:

  Jeee Alenko zase úžasný článek Jsem moc ráda, že tě tady máme. Tak takhle se také nechávám hyčkat každý měsíc v salónu s kosmetikou Babor.Používám skoro 3 roky a jsem moooc spokojená….neznám lepší

 5. Dasa says:

  Tak z tohohle videa ucuravam blahem jen to vidim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

chci vědět, co mám dneska vědět ;-)

Tomu neuvěříte!

Nejsem žádná Jolanda, ale na každý den v měsíci pro vás mám jednu větu, která sedne jako p*** na hrnec. 

NEJLEPŠÍ SLEVOVÉ KÓDY

tohle nosím

TOHLE UŽÍVÁM

TÍMHLE FOTÍM

01

02

03

Co patří do základů šatníku, kde to přesně sehnat (a nepřijít při tom na buben).

*Ano, chci zůstat na mailing listu a mít všechno z první ruky.

Základy šatníku pro všechny boss babes

Artboard 3

TOHLE NUTNĚ POTŘEBUJU

na stránkách mé Školy stylu. Jsem Alenka Šafratová a jen s maturitou a nekonečnou energií jsem pracovala jako stylistka na volné noze, módní redaktorka v Ženě
a život a ředitelka módy v Elle. Teď, s dvacetiletou praxí, učím ženy, jak najít svůj styl v oblékání i v životě. 

O MNĚ

BLOG

PODCAST

KONTAKT

PRONÁJEM

ODEBÍRAT EMAILY

SPOLUPRÁCE

KURZY

jste tady správně!

MOJE MILÉ,

@skolastylu

ZÁKONNÁ UJEDNÁNÍ

|

práva vyhrazena

|

© škola stylu 2020