Video: Jak se dělá vision board (a k čemu vlastně je)Víte, že jsem velká zastánkyně toho, že bez cílů člověk jen tak povlává ve větru a žije na autopilota. Proto jsem se rozhodla, že vám nejen ukážu, jak si já vyrábím svůj vision board, ale že vám i vysvětlím, proč byste k němu měli napnout svou pozornost i vy.

Jak říkám – co není napsané, nikdy se nestane. A to samé platí nejen o písmenkách, ale i obrázcích. Vision board (nástěnka snů) je vizuálním vyjádřením vaší energie a kam jí směřujete.

Jak určitě víte, lidské podvědomí se nedokáže samo, jen tak, transformovat do podoby, do které byste si přáli. Ale můžete ho zásobovat vizuálními obrazy toho, jak chcete, aby fungovalo.NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BODY, KTERÉ MĚJTE NA PAMĚTI:

  • Nástěnku tvořte z věcí, které OPRAVDU chcete. Po kterých toužíte. Ne ty, které mají ostatní. Ale které skutečně něco znamenají pro vás!
  • Při tvoření neříkejte “takhle to jednou bude”, ale “takhle to JE!”
  • Nemusíte používat jen obrázky nebo fotky, ale klidně i text, který si nalepíte, nebo napíšete sami. Určitě už jste ode mě slyšeli miliónkrát, že když se pero dotkne papíru, začnou se dít zázraky.
  • Soustřeďte se na všechny 4 základní životní roviny: fyzickou, mentální, emocionální i duchovní.

A ať vám trochu ulehčím práci, připravila jsem pro vás ke stažení předlohu! Stáhněte si předlohu, vytiskněte si jí (doporučuju na papír A3, ať máte místo na kreativitu) a můžete začít tvořit, třeba podle návodu ve videu dole.

STAČÍ KLIKNOUT SEM!


Než se do toho pustíte, mrkněte se na video, které jsem pro vás natočila. Je to návod krok za krokem, ať vám to jde od ruky 😉


Přeju vám nádherné tvoření a nezapomeňte na to, že občas se “stane život” a vaše cíle a priority se změní. To znamená, že svůj vision board můžete přepracovat, nebo ho udělat úplně znovu a nemusíte čekat na 1. ledna 😉

Xo, vaše

KOMENTÁŘE +

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

chci vědět, co mám dneska vědět ;-)

Tomu neuvěříte!

Nejsem žádná Jolanda, ale na každý den v měsíci pro vás mám jednu větu, která sedne jako p*** na hrnec. 

NEJLEPŠÍ SLEVOVÉ KÓDY

tohle nosím

TOHLE UŽÍVÁM

TÍMHLE FOTÍM

01

02

03

Co patří do základů šatníku, kde to přesně sehnat (a nepřijít při tom na buben).

*Ano, chci zůstat na mailing listu a mít všechno z první ruky.

Základy šatníku pro všechny boss babes

Artboard 3

TOHLE NUTNĚ POTŘEBUJU

na stránkách mé Školy stylu. Jsem Alenka Šafratová a jen s maturitou a nekonečnou energií jsem pracovala jako stylistka na volné noze, módní redaktorka v Ženě
a život a ředitelka módy v Elle. Teď, s dvacetiletou praxí, učím ženy, jak najít svůj styl v oblékání i v životě. 

O MNĚ

BLOG

PODCAST

KONTAKT

PRONÁJEM

ODEBÍRAT EMAILY

SPOLUPRÁCE

KURZY

jste tady správně!

MOJE MILÉ,

@skolastylu

ZÁKONNÁ UJEDNÁNÍ

|

práva vyhrazena

|

© škola stylu 2020