WEEKLY REVIEW/ TÝDEN V OBRAZE

Krásný den, moji milí! Řeknu vám, že když občas vytáhnu zadek z kanclu, mám pak tolik fotek, že je mi úplně líto vám je neukázat. A protože vím, že spousta z vás se s Instagramem nekamarádí, takže nemáte šanci je vidět, budu vám je střádat a pak vám sem na blog napíšu, jaký jsem měla uplynulý týden.

Je v tom jen jeden háček, v pátek už si nepamatuju, co se dělo v úterý, takže spoléhám na svůj on-line kalendář, psaný deníček (vděčnosti, o tom už jsem vám říkala) a vzpomínky mých ne/blogerských kamarádek, jimž ještě slouží paměť (narozdíl ode mě).

 

V pondělí jsme poslali do tisku letní vydání časopisu pro našeho klienta a byl to takový zápřah, že se mi z toho klepaly nohy. Nevím, jestli z vás někdo už pracovat na nějakém časopisu, ale celé to vymyslet, zprodukovat, nastylovat, nafotit a napsat vážně není úplně easy. Proto jsem si na zbytek týdne naplánovala už jen samé krásné věci:

 

Jako třeba úterní snídani se svou dlouholetou kamarádkou Míšou, se kterou jsme nejdřív studovaly, pak se úplně náhodou potkaly v jednom kanclu v Elle a chvíli to vypadalo, že jsme siamská dvojčata. Ale jak už to v životě bývá, někdy tahle hodně pevná přátelství rozdělí chlapi, někdy práce, a u nás to bylo obojí. Naštěstí má většina hádek expirační dobu, takže už si po těch pár letech zase můžeme užívat přítomnost té druhé bez výčitek. I když jsme se neviděly strašně dlouho, já si tu naší snídani v Savoyi moc užila. I přesto, že mě hned po dosednutí zlil číšník javorovým sirupem od hlavy až k patě. Ale aspoň jsme snídaly zadarmo 🙂 .

 

Středa ovšem byla ukázkově blogerská! Ráno jsme posnídaly v restauraci Next Door Zdeňka Pohlreicha a mistr nám dokonce kuchtil osobně. To všechno díky Swatch hodinkám, které se k nám do Čech vrátily po 10 letech. A jestli chcete vědět, jak působí šéfkuchař v reálu, tak přesně tak, jako v televizi (ne, že bych ho v televizi viděla, ale když jsem ho popisovala svému tatínkovi, tak to tvrdil). Je to drsňák a má u všech neskutečný respekt. Ale přitom se umí tak krásně usmát a taaaaak voní :-).

 

Jak už jsem říkala, středa byla vážně blogerská – hned po snídani jsem totiž vyrazila do Asklepionu, kde se rozhodli mi pomoct s mými extrémně potícími se dlaněmi. Ještě vám o tom celém napíšu detailně, protože tenhle problém evidentně trápí obrovskou spoustu z vás.

 

Celou středu jsme zakončili s blogerským gangem na party Instaxu (to jsou ty super cool foťáky, ze kterých rovnou lezou fotky). Jídlo bylo, pití taky, dokonce balónky a létající labutě (jakože kolotoč). Já byla už v 8 hodin vorvaná jako ta labuť, a to jsem ten den vlastně skoro nic neudělala! Nechápu, jak ty moje mladší blogerské kolegyně stíhají v tomhle zápřahu pracovat/studovat a ještě k tomu blogovat?!

 

Konec týdne už nestojí ani za zmínku, protože na mě skočilo něco fakt ošklivého a já strávila dva dny střídavě v ložnici a na toaletě :-).  Sobotu jsem si dala ozdravnou a vyrazila s Luckou The Hubs fotit outfit a zkusit sníst slepičí vývar. Dopadlo to tak, že jsme obě v podstatě vdechly 3 řízky a bramborovou kaší, načež jsem usoudila, že už jsem zdravá a dorazila se zmrzlinou :-).

 

Shrnuto podtrženo – dokončila jsem další velkou zakázku, několikrát se přejedla, už se mi nepotí ruce a venku je krásně 😀  Ať máte nádherný týden a já doufám, že se mi přihodí další hezké věci, o kterých vám budu moct poreferovat.

 

xo, Vaše

KOMENTÁŘE +

  1. Viki says:

    skvelý článok plný sklvelých fotiek 🙂 s tým zdenkom by ste sa k sebe celkom hodili 😀

    My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

  2. Marianelka says:

    Mám rada tieto optimistické a farebné posedenia pri kávičke “s Tebou”. Prajem vydarený nový týždeň 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

chci vědět, co mám dneska vědět ;-)

Tomu neuvěříte!

Nejsem žádná Jolanda, ale na každý den v měsíci pro vás mám jednu větu, která sedne jako p*** na hrnec. 

NEJLEPŠÍ SLEVOVÉ KÓDY

tohle nosím

TOHLE UŽÍVÁM

TÍMHLE FOTÍM

01

02

03

Co patří do základů šatníku, kde to přesně sehnat (a nepřijít při tom na buben).

*Ano, chci zůstat na mailing listu a mít všechno z první ruky.

Základy šatníku pro všechny boss babes

Artboard 3

TOHLE NUTNĚ POTŘEBUJU

na stránkách mé Školy stylu. Jsem Alenka Šafratová a jen s maturitou a nekonečnou energií jsem pracovala jako stylistka na volné noze, módní redaktorka v Ženě
a život a ředitelka módy v Elle. Teď, s dvacetiletou praxí, učím ženy, jak najít svůj styl v oblékání i v životě. 

O MNĚ

BLOG

PODCAST

KONTAKT

PRONÁJEM

ODEBÍRAT EMAILY

SPOLUPRÁCE

KURZY

jste tady správně!

MOJE MILÉ,

@skolastylu

ZÁKONNÁ UJEDNÁNÍ

|

práva vyhrazena

|

© škola stylu 2020